Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi ve daha temiz bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Suntem Endüstriyel Temizlik Hizmetleri olarak 20 yıllık tecrübe sonrasında, 2017 yılında kurulduk.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi temizlik grubu ürünlerini ve hizmetlerini bünyesinde barındıran Suntem Endüstriyel Temizlik Hizmetleri, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Temizlik ürünleri ve temizlik hizmetleri sektöründe hedefimiz, müşterinin ilk Karşılaştığı ürünlerin yüzü olmak.

Ürünlerimiz endüstriyel ağırlıklı ve hijyenik antibakteriyel özelliğe sahip olup kamu kurum ve kuruluşları tarafınca tercih edilen markadır. Hizmet ağırlığımız Hastane, Cezaevi, Okullar, Dershaneler, Üniversiteler, Fabrikalar, Havalimanları, Vergi Daireleri, Emniyet Müdürlükleri, Askeriyeler olmak üzere hizmet vermektedir.

Suntem Endüstriyel Temizlik Hizmetleri müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kalite standartları ürün ve hizmetler sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda müşteri, çalışanları ve tedarikçileri için sürekliliği güvenirliği tercih eden topluma ve çevreye duyarlı bir kurum olmak temel hedefimizdir. Müşterilerimiz için farklılık yaratmak, bizden beklentileri ürünlerimizin, çalışanımızın ve hizmetlerimizin kaliteli ve karşılık vermek temel ilkemizdir. Ürün zenginliği bakımından sektörünün en güçlü şirketlerinden birisi olan firmamız, kalite politikası yönetim ve tedarik fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere  kurulmuştur.

 

“Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır”

düsturundan hareketle, işimizi en iyi yapan olma yolunda niyet ve gayret ederek yola çıktık.

Vizyon :
İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yapmak.

Misyon :
İhtiyaçları anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı, mutlaka başarmayı hedefleyen yaşam boyu sürecek bir ortaklık kurmak.

İlke :
Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

Değerlerimiz :
Bütün görevler önemli, bütün çalışanlar değerlidir.

Hizmet verdiğimiz ürün gruplarımız :

  • Ambalaj Grubu Ürün ve Hizmetleri
  • Kağıt Grubu Ürün ve Hizmetleri
  • Deterjan Grubu Ürün ve Hizmetleri
  • Genel Temizlik Ürün ve Hizmetleri